Datadisk EverQuest: Lost Dungeons of Norrath
zdroj: tisková zpráva

Datadisk EverQuest: Lost Dungeons of Norrath

14. 6. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak jsme se mohli přesvědčit nedávno v případě Baldur's Gate 3, to že se něco nachází v seznamu produktů v internetovém obchodě EBGames, ještě neznamená, že to skutečně někdy bude.

Ohledně titulu EverQuest: Lost Dungeons of Norrath je tomu naštěstí pro fanoušky známé MMORPG naopak. Nejenže se tento produkt na EBGames objevil, čímž o sobě dal vědět, ale byl i potvrzen samotnými vývojáři, kteří dokonce slibují, že s ním budou hotovi ještě letos.

Má jít o další datadisk, v pořadí už pátý (a ještě ne poslední), který se však od těch předchozích bude dosti lišit. Soustředí se totiž hlavně na samostatné skupinky pěti nebo šesti postav, které by si rády razily svou cestu skrz různé kobky a vyžívaly se v neustálém pocitu nebezpečí, jaké z těchto temných míst dýchá. Během svých průzkumných výprav budete narážet na různé NPC, kteří vám mohou zadat nějaké úkoly. Když se vůdce vaší skupiny rozhodne, že daný úkol přijme, obdržíte něco,co je vlastně klíčem do nějaké té kobky, kam se vydáte čelit nebezpečí. Tento klíč dostane pouze vaše skupina, nikdo jiný.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Kobky budou existovat pouze po dobu plnění vašeho poslání. To, co v nich uvidíte, bude vytvořeno na základě zkušeností vašeho týmu i na základě typu zadaného úkolu, apod. V kobkách navíc nebude docházet k znovuzrození postaviček, jak jednou nějakého NPC zlikvidujete, už se prostě neobjeví. Když ale budete toužit po nějakém boji, budete si muset vyhledat nějakého nepřítele hlouběji ve spletitých chodbách. Každý člen skupiny bude ve hře odměňován podle toho, jaká je jeho účast v rámci dobrodružství, a to několika různými způsoby - nabývání zkušeností, sbírání peněz a předmětů, a nakonec i malých kreditů vedoucích k nějaké už hodnotnější odměně.

EverQuest: Lost Dungeons of Norrath vám bude moci nabídnout pět různých dynamických oblastí vedoucích do 40 tajemných podzemních labyrintů, desítky nových NPC a velké množství nových úkolů. Chybět nebudou ani spousty nových monster, kouzel a schopností. Naopak ve hře neobjevíte žádné nové rasy, třídy postav ani jejich úrovně. Všechno se zakládá hlavně na nových postupech a dobrodružstvích. Nějakých úprav by se měl dočkat i interface.
zdroj: GameSpy

ko

Nejnovější články