zavřít

Dánská středověká fantasy RPG Era

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dalším titulem, ve kterém jeho hráče jednou pohltí středověký fantasy svět, bude Era.

Je to výhradně single-playerová RPG vznikající v dílnách malé dánské softwarové firmy zvané Peroxide. Vývojáři pro tento svůj projekt nejenže programují vlastní engine, ale jako vzor si vybrali klasickou Ultimu 1 od studia Origin, jako jejíž remake hra původně vznikala. Era však pochopitelně nebude součástí známé série, nicméně se jí chce minimálně svou kvalitou přiblížit. Ačkoli už můžete v naší galerii zahlédnout několik ukázek, nesetkáte se s touto hrou dříve, než v průběhu příštího roku.


nové obrázkykompletní galerie

Jako správná fantasy RPG i v Era nebudou vedle klasických zbraní, jako jsou meče, některé střelné zbraně, luky, apod., chybět ani kouzla a čáry. Stejně tak vás čeká mnoho zajímavých dobrodružství a úkolů v rámci více či méně interaktivního světa, při jejichž plnění se bude váš hrdina neustále zdokonalovat. Vaším domovem se stane království Saragosa, země připodobňovaná k pozemskému ráji. To ovšem ještě předtím, než do života tohoto skvostu přišel Lord Mordane, který proměnil Saragosu na hlavní město války a kdysi nádhernou krajinu zdevastoval a otrávil. Naštěstí se ale objevil Lord Bishop, jenž na svá bedra vzal úkol nelehký. Osvobozením Saragosy sice dal naději na znovuobnovení zničené krásy, ale zároveň se postavil před neméně náročnou cestu - smést tyranii Lorda Mordane z povrchu zemského jednou provždy.
zdroj: Tiscali.de

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.