zavřít

Další výlet do paralelního světa Lionheart

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téměř po měsíci pro vás máme novou nadílku screenshotů z připravovaného RPG Lionheart vznikajícího v dílnách společností Reflexive Entertainment a Black Isles Studios.

I když se hra odehrává na naší planetě v 16. století a najde se v ní řada historických souvislostí, představí se vám zde zcela jiný svět, i když paralelní. Dramatických změn se tato realita dočkala po zkáze zvané "Disjunkce". Hodně událostí zde popisovaných se bude podobat těm, které známe z historie, ale nic z toho nebude tak, jak to znáte. Podíváte se na řadu známých míst, potkáte leckterou známou postavu a budete bojovat s mýtickými kreaturami, ale nic z toho jste se v dějepise určitě neučili a ani učit nebudete.


nové obrázkykompletní galerie

Lionheart se ale bude moci vedle poutavého příběhu pochlubit také speciálním systémem převzatým ze hry Fallout 1 a 2, pouze adaptovaným na prostředí real-time fantasy RPG. Že jde o klasiku svého žánru dokazuje využití tříd postaviček. Váš hrdina se nebude muset světem rozděleným do osmi základních oblastí prodírat vůbec sám. V průběhu hry narazíte na spoustu ochotných postaviček, které se ještě rády přidají k vám a pomohou v boji. Lionheart bude vybavena také kooperativním multiplayerem podporujícím až čtyři hráče. Proti svým nepřátelům budete moci použít i různá kouzla, kterých vám hra nabídne zhruba třicet.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.