zavřít

Další pohled na Medieval: Viking Invasion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bystří čtenáři Tiscali Games si již jistě stačili všimnout několika zpráv na téma prvního datadisku k poměrně vydařené historické strategii Medieval: Total War, volně navazující na sérii Shogun.

Zmiňovaný přídavek ponese jméno Viking Invasion a podíváme se v něm spolu s několika novými národy do Evropy konce 8. století. Celý děj se bude samozřejmě točit okolo nájezdů těchto bojovných seveřanů a kolem soubojů mezi nimi a dalšími skupinami. V datadisku se objeví osm nových národů a mezi hratelné strany se zařadí třeba Maďaři nebo obyvatelé Sicílie.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě zbrusu nové válečné kampaně přibudou samozřejmě adekvátní bojové jednotky za dané strany a vylepšen by měl být též systém přípravy bitev (více). Na Viking Invasion opět pracuje studio Creative Assembly a pod hlavičkou Activisionu by měl tento datadisk vyjít již letos v březnu, zatímco plnohodnotný třetí přírůstek do série Total War s podtitulem Rome si zahrajeme při dobré konstelaci hvězd až koncem roku.
zdroj: Worthplaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.