zavřít

Další obrázky z No One Lives Forever 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dvouměsíční odmlce pro Vás máme opět nové obrázky z očekávaného druhého dílu úžasné střílečky s příznačným názvem No One Lives Forever 2.

zdroj: Archiv

Stejně jako v prvním díle, i zde se vžijete do role sličné Cate Archerové bojující proti organizaci HARM a budete se snažit odvrátit konec světa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Monolith svůj nový a tolik očekávaný titul zasadil do svého nejlepšího enginu, kterým je Lithtech Jupiter System. Dá se tedy očekávat, že se setkáme ohromujícím zážitkem. Na výsledek práce zkušeného vývojového týmu si však počkáme až na konec tohoto roku.
zdroj: CVG zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.