zavřít

Další MMORPG Realms of Torment

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Realms of Torment je název dalšího z řady projektů, které by mělo ohromit milovníky MMORPG.

V naší galerii máte dnes možnost nahlédnout do fantasy světa, který se skrývá za pomyslnou branou tohoto titulu. Hra vzniká spoluprací dvou společností - Quad Software a Maxim Software a její dokončení se předpokládá v listopadu 2002.


další nové obrázky

Realms of Torment je postaven na nejnovější technologii, kterou mají tvůrci k dispozici - Abbysal game engine. Betatestování by prý mělo být spuštěno někdy ke konci léta. Za to, abyste si mohli udělat výlet do tohoto poměrně rozsáhlého (cca 150 km2) středověkého fantasy světa bohatého na hluboké lesy, pouště, bažiny, skály, sněhem pokryté vysoké hory, hluboká moře a další zajímavá místa, se však bude měsíčně platit $12.95. Více informací o této hře získáte na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: GamingGroove

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.