zavřít

Cyberpunková střílečka Neuro v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když vše půjde podle dosavadních plánů společnosti 3MAP Games (dříve známá jako Revolt Games), možná už za rok touto dobou budete pobíhat se zbraní v ruce temnými koridory vědeckých laboratoří, ulicemi Megalopolisu, vesmírnými stanicemi, džunglí nebo se rozhodnete prohledávat vojenské základny a další tajemná místa ve futuristické akční střílečce známé jako Neuro.

Jak již víte z našich předchozích zpráv, má tento titul mnoho společného s jinou hrou stejných výrobců, a zároveň se hrou z naprosto jiného žánru - vesmírným simulátorem Homeplanet (interview). Je to svět, do kterého tvůrci oba své projekty zasadili. V obou případech jde o svět velice technicky vyspělý, futuristický. O svět, kde již není žádným problémem cestovat na vzdálené planety.


nové obrázkykompletní galerie

Ve střílečce Neuro lidstvo dospělo až tak daleko, že po revolučním objevu nového efektivního cestování vesmírem, osídlilo také nejbližší sluneční soustavy. Z noha takto vybudovaných kolonií se za nějaký čas stávají obrovské průmyslové kolosy a centra vědeckého výzkumu. Spolu s tímto rozmachem však přichází i touha relativně samostatných celků, odtrhnout se od Zemské Konfederace a osamostatnit se. Hra Neuro začíná na povrchu jedné z koloniálních planet. Tato planeta se jmenuje Sorgo. Hlavní postavou je jistý Craig Richards, který se ocitl přímo v epicentru konfliktu mezi speciálními jednotkami vyslanými ze Země a armádou Troidenského klanu. Craig sám je naprogramován tak, aby sloužil Zemské Konfederaci.

Celá hra je založena na zvláštní schopnosti hlavního hrdiny získávat nad veškerými živými bytostmi jakousi kontrolu. To dá hráčům poněkud neobvyklé možnosti ve snaze dosáhnout daných cílů. V Neuro budete muset čelit asi 20ti různým nepřátelům, kteří budou pocházet z řad drogových dealerů, vojáků, žoldáků, ad. Na druhou stranu si osaháte celkem 15 druhů zbraní. 3MAP Games pamatovali i na multiplayer, takže se budete moci vyřádit i spolu se svými přáteli. Doprovázet vás přitom bude pečlivě sestavený soundtrak obsahující hned několik hudebních žánrů navozující ještě lepší atmosféru.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.