zavřít

Crysis odklad a hi-res screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dopadlo to tak, jak předvídali pesimisté.

V posledních dnech velmi sledovaná first-person akce Crysis od autorů Far Cry nevyjde na Vánoce 2006, nýbrž ji Electronic Arts odsunuli na 1. čtvrletí 2007. Oficiální důvod neuvedli, ale zřejmě za ním bude stát totožný odklad operačního systému Windows Vista, jehož rozhraní DirectX 10 hra naplno využije a poběží v něm dle slov autorů svižněji (info). Jinou příčinou teoreticky může být, že EA se už zkrátka nemohou dívat na to, jak jimi nasmlouvaní externí vývojáři nestíhají jeden stanovený termín za druhým. Viz datadisk Half-Life 2: Episode One, který Valve opětovně zdrželi z dubna na konec května, ale EA coby distributor u něj už raději "preventivně" počítá s koncem června, asi aby měli nějakou rezervu pro případný další odklad :)


Útěchou budiž pětice premiérových oficiálních screenshotů z Crysis ve vysokém rozlišení, kterými se můžete kochat v galerii. Nedemonstrují pouze již trochu profláklou džungli, ale také artilerii v přístavu nebo čínský tank zaparkovaný poblíž muničního skladu v základně. Díky nim si lépe představíte nebezpečí číhající v dynamickém herním světě, kde se setkáte s živelnými pohromami jako je odlomení velké ledové kry, zemětřesení, tornádo či sesouvání půdy.

Dnešní fact-sheet dále vyzdvihla, že nepřátelské i spojenecké vojenské síly se mají chovat podle taktických zásad skutečných armád. Časová rovina Crysis byla upřesněna na rok 2019, stejně tak byl slíben robustní editační nástroj nebo došlo k potvrzení síťových bitev s až 32 lidmi - včetně nového MP módu, kde půjde o plnění úkolů. Osedláte tu spoustu pozemních, vzdušných i námořních dopravních prostředků, včetně helikoptér, lodí nebo kamionů. Více detailů o hratelnosti v našich dřívějších článcích.

Update 29.3. - venku jsou další čtyři, ještě hezčí hi-res obrázky.
zdroj: FiringSquad, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.