zavřít

COPS 2170: Power of Law míří do Evropy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lipská Game Convention už je sice dávno za námi, stejně jako EGN v Londýně, přesto je třeba tyto dvě události dnes zmínit, protože vyšlo najevo, že pro jeden zajímavý titul z rodiny taktických strategií znamenaly vstupenku do Evropy.

Konkrétně jde o hru s názvem COPS 2170: Power of Law, cyberpunkovou strategii s prvky RPG z dílen vývojářů MiST Land, tvůrců Paradise Cracked. Společnost DreamCatcher totiž usoudila, že by se jí toto dílo, jež se už přes půl roku prodává v rusky mluvících zemích, hodilo do vydavatelského plánu pro Evropu a podepsala na něj smlouvu. Kdy se COPS 2170 dočkáme, však ještě DreamCatcher nezveřejnil.


nové obrázkykompletní galerie

Hlavní hrdinou titulu je krásná mladá žena atletické postavy, která právě se skvělými výsledky dokončila policejní akademii. Jmenuje se Katrin a je ještě tak trochu naivní, z čehož se však během hry s vaší pomocí dostane. Power of Law je převážně o akci, přesto by si měli na své přijít i hráči, kteří rádi prozkoumávají herní svět. Boje budou probíhat jak v malém měřítku s několika málo postavičkami, tak ve velkém, přičemž dojde i k uplatnění robotů, vozidel a tanků. Každá mise je prý unikátní a všechno, jen ne nudná. Více se o COPS 2170: Power of Law dozvíte na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.