Close Combat: First to Fight ukázky a info
zdroj: tisková zpráva

Close Combat: First to Fight ukázky a info

8. 1. 2005 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Gobal Star Software (Take 2 Interactive) oznámila pár detailů ohledně multiplayeru nadcházející akční hry s názvem Close Combat: First to Fight, jejímž vývojem se zabývá studio Destineer.

Jak jsme se dozvěděli, především to tedy bude kooperativní mód, na který bude v této hře kladen důraz. To asi u toho typu her není zrovna velké překvapení, ale je dobré to mít potvrzené. Celou single-playerovou kampaň si až se třemi svými přáteli v multiplayeru budete moci projít kooperativně, a to jak přes LAN, tak i Internet (u verze pro Xbox přes Xbox Live nebo split-screen). Samozřejmě ale nepřijdete ani o módy typu týmového deathmatche, ad.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Zároveň s těmito informacemi byly vypuštěny rovněž nové ukázky. Ty statické naleznete již tradičně v naší galerii, pohyblivé v podobě dvou videí zachycujících právě multiplayer na vás čekají v naší sekci downloadů.

Ale zpět k informacím o multiplayeru. Když se pustíte do klasické kooperativní hry, každý hráč se ujme nějaké role ve standardním mariňáckém týmu. Jeden se stane vůdcem jednotky, jiný kulometníkem, další asistentem kulometníka a poslední střelcem. Pokud se nechcete o rozdělení rolí poprat, můžete je nechat zadat počítač, jinak to lze nastavit vlastnoručně. Vůdce jednotky je jediným členem týmu, který může zadávat rozkazy. Jde o ty stejné rozkazy, které jsou používány v single-playeru - kam kdo má jít, kdy má provést akci, apod. U Xboxové verze hry je možné využít Xbox Live komunikátor, jinak je hra vybavena in-game systémem příkazů - indikátor na obrazovce každého jasně seznámí s tím, co se má dělat.

korgull

Nejnovější články