zavřít

Čím bude unikátní PC verze hry Driver 3?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jelikož začátkem léta zaplaví osobní počítače fenomén jménem GTA: San Andreas, je pro Atari posledním přijatelným termínem, kdy mohou vypustit několikrat odloženého Drivera 3 na PC a doufat v jeho komerční úspěch, jaro.

Tak se také stane - přesně 18. března a to i v České republice. Domácí distributor SeVeN M, který měl kdysi v úmyslu připravit lokalizovanou verzi, od svého záměru bohužel upustil, nicméně alespoň snížil prodejní cenu o pár stovek (předobjednávka z GameShopu za 899 Kč).

A jak se bude hra pro PC lišit od loňských verzí pro PS2/Xbox? Vedle samozřejmostí, jako jsou textury ve vyšším rozlišení a bohatší možnosti nastavení grafiky (info), se můžeme těšit na jednu zbrusu novou misi nazvanou "The Hit". V ní budeme svědky pokusu o atentát na hlavního hrdinu a následné adrenalinové honičky podél mořského pobřeží v Miami. Dalším bonusem se stane dosud nepublikovaný dvanáctiminutový filmeček "Making of" o vytváření hry.


V souvislosti s prvními pěti screenshoty z PC verze Drivera 3 je zajímavá informace z tiskové zprávy, že Atari velice úzce spolupracují s NVIDIÍ, aby se hra řádně otestovala a přizpůsobila grafickým kartám od této firmy. NVIDIA rovněž bude poskytovat technickou podporu zákazníkům. Pokud jste v posledních letech žili v jeskyni, podrobnosti o náplni třetího dílu Drivera zjistíte v naší recenzi PS2 verze (63%), rozhovoru s ředitelem vývojářské společnosti Reflections nebo shrnutí zahraničních recenzí, jichž se týká kauza o devítkovém hodnocení výměnou za exkluzivitu.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.