zavřít

Cestou Světla v GoldenLand

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po krutých událostech nastaly ve světě GoldenLand "zlaté časy".

Avšak netrvalo dlouho (asi jenom tři sta let) a kdysi předpovídané děsivé zlo v podobě Drakh-Shoo opět nastoupilo svou zkázonosnou cestu. Váš hrdina bude tím jediným, který může tuto hrůzu zastavit, anebo jí pomoci k absolutnímu zničení světa.
Svět ve hře GoldenLand vznikající v dílnách ruského Burutu je v mnohém velice podobný našemu světu. Je tvořen celkem čtyřmi zeměmi s unikátními klimatickými poměry, obyvateli i faunou - GoldenLand, Marvia, Alberia, Turbern. GoldenLand je země mírného podnebí a úrodné půdy. Je to země chudých a svobodných obyvatel, země, která zplodila hrdinu bojujícího za dobro či zlo. Volba, zda se vydáte cestou Světla nebo Temnoty zůstala na Vás hráčích. My Vám dnes můžeme nabídnout další tři nové obrázky.


další nové obrázky

V RPG GoldenLand bude mnoho míst k prozkoumání. Bude to systém lokací spojených hlavním příběhem. Do některých oblastí budete mít přístup nepřetržitě, do jiných se dostanete teprve poté, co splníte konkrétní poslání. Ačkoli má hra příběh, nemá určený konec. Ten bude závislý na Vašem postupu. Jak již bylo na našich stránkách před nějakým časem napsáno, hru by si měli užít jak hráči "diplomaté", tak hráči "válečníci". Uspět totiž můžete jak zabitím každého na potkání, tak bez jediného úderu zbraní. V GoldenLand budete nuceni komunikovat s mnohými NPC. Dialogy budou závislé na Vašich předchozích činech a většinu z nich mají tvůrci v úmyslu namluvit. V plánu je také multiplayer mód.
zdroj: GC, Multiplayer.it

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.