zavřít

Čerstvé ukázky z RPG Restricted Area

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V létě roku 1999 se v hlavách tří kreativních členů německé společnosti Master Creating zrodil nápad inspirovaný několika různými zdroji - filmy Bladerunner a Matrix, počítačovými tituly Deus Ex a Quake, a také stolními RPG hrami Shadowrun a Cyberpunk.

Když tento nápad získal konkrétní podobu, dostal jméno Restricted Area. Nyní se píše rok 2003 a projekt Restricted Area již dospěl do takové fáze, že se nám může prezentovat prostřednictvím screenshotů. Jejich novou sadu můžete vidět v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Restricted Area je akční CRPG s real-timovými souboji. Seznámí vás se čtyřmi naprosto odlišnými postavami. Zatímco jedna z nich, bývalý agent speciálních složek, bude schopna ovládat veškeré těžké zbraně, jiná se prosadí tam, kde jsou účinnější futuristické japonské meče. Další vládne určitým paranormálním schopnostem a jistému druhu novodobé magie. A poslední je vlastní vše, co souvisí s počítači a virtuálním světem.

V současné době tvůrci stále ještě dávají dohromady tzv. "Iris", což je engine, jímž je hra poháněna. Pracují na něm již od roku 2000. A i když byl koncept Restricted Area hotov již v roce 1999, se skutečným vývojem titulu začali Master Creating až v březnu loňského roku. Dokončení předpokládají ještě letos. Přislíbeno je rovněž demo.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.