Celebrity DM, Ground Control, Men of Valor
zdroj: tisková zpráva

Celebrity DM, Ground Control, Men of Valor

16. 5. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak jsme vás informovali nedávno, oblíbený, ale dosti brutální seriál hudebního kanálu MTv - Celebrity Deathmatch, bude na podzim tohoto roku vydán také v digitální podobě, a to pro PC, PS, PS2, Xbox a GC.

Hru Celebrity Deathmatch vyvíjí studio Big Apes a vydávat ji bude Gotham Games. Celé to brutální dění v ringu, budou komentovat oba slavní moderátoři - Nick a Johny a hlavními aktéry budou na smrt rozzuření slavní lidé, jako Cleo, Shannen Doherty, Carmen Electra, Ron Jeremy, Chris Kirkpatrick, Tommy Lee, Marilyn Manson, Cindy Margolis, Busta Rhymes, Dennis Rodman, Anna Nicole Smith, Jerry Springer, Mr. T , Justin Timberlake, Carrot Top a mnoh dalších. Konečně, jak bude vyřizování jejich vzájemných účtů vypadat v praxi se podívejte v naší galerii, která je dosti výmluvná. Jen připomenu, že zápas nekončí, dokud jeden z účinkujících ne políbí smrt.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Celebrity Deathmatch galerie  ||  Ground Control 2 galerie  ||  Men of Valor galerie

Massive Entertainment a Vivendi Universal mají v plánu na tento rok titul, jehož název je Ground Control 2: Operation Exodus. Jde o pokračování úspěšné sci-fi 3D RTS, které vás posune o 300 let od událostí v tomto první díle. Odehrávat se bude na planetě Morningstar Prime, která se kolonií Crayvenské korporace během První mezihvězdné války. Terranská říše má nyní však jiného vládce a ten se rozhodl, že se pokusí zpět získat všechny své někdejší kolonie. Morningstar Prime, pod vojenským vedením kapitána jménem Jacob Angelus, má ale jiné představy o své budoucnosti. I Ground Control 2 bude real-time startegií se silným důrazem na taktiku boje. Původně byly k dispozici informace pouze o jedné z frakcí, které se ve hře objeví - northern Star Alliance, nyní je konečně jasné, že druhou bude Terranská říše. O třetí zatím není známo nic. Kromé jiného prý můžete očekávat výrazné změny i po stránce grafické.

Do třetice pro vás ještě máme také nové screenshoty z nadcházející akce Men of Valor: Vietnam, na které pracuje studio 2015 Inc., již zaštiťuje rovněž Vivendi Universal. Vydání tohoto titulu nečekejte dříve, než v příštím roce. Protože mají tvůrci již mnoho zkušeností se svým dřívějším projektem Medal of Honor: Allied Assault, můžeme předpokládat, že Men of Valor přinese minimálně stejně intenzivní akci jako tento titul. Jak už název nové hry napovídá, vzali si vývojáři na paškál válku ve Vietnamu a jali se ji se vším všudy více méně zrekonstruovat. Uvidíte proto realistické dobové uniformy, zbraně i další vybavení. Velkou dávku realismu ponesou i různé speciální efekty jako exploze, oheň a další. chybět nebude pochopitelně ani multiplayer.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články