zavřít

Call of Cthulhu screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Britská společnost Headfirst Productions pracuje na svém novém psychologicko-hororovém díle Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, které vzniklo na základě inspirace z románů známého spisovatele H.P.Lovecrafta.

zdroj: Archiv

Galerie obrázků, do které přibylo dalších několik, vypadá docela hustě, ale pořád jsou to jenom obrázky. Zda se hra opravdu vyvede tak, jak si vývojáři slibují, a dýchne na nás skutečná hororová atmosféra, to se teprve uvidí, až bude hra v březnu 2002 vydána.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V Call of Cthulhu se stanete soukromým detektivem Jackem Waltersem, který se bude pídit po tajemných záhadách města Innsmounth. Pro větší efekt vše budete sledovat z prvního pohledu. Hra Vás provede hrůzným světem plným démonů, vlkodlaků a polobohů. Náročný příběh bude podporován různými dalšími efekty pro dokonalou atmosféru (vrzající a bouchající okna ve větru, borcející se zdi a hudba v pozadí). zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.