zavřít

C&C: Yuri's Revenge screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě předtím, než Vám koncem tohoto týdne nabídneme recenzi datadisku Yuri's Revenge pro Red Alert 2 z pera Bergyho, tu máme dvě desítky nových obrázků.

zdroj: Archiv

Z nich stojí za zvláštní pozornost pěkný grafický efekt při přenášení do minulosti a také záběry na sličné dívky v hraných animacích mezi misemi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Toto rozšíření slavné RTS od Westwoodu se začne po celém světě prodávat druhý říjnový týden. Další informace o Yuri's Revenge najdete v této novince a připraveno je u nás ke stažení i čtyřminutové intro video s útokem amerických stíhaček na obsazený ostrov u San Francisca. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.