zavřít

Budgetová střílečka Power of Destruction

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představte si, že by 2.

světová válka skončila v roce 1948 vítězstvím Adolfa Hitlera. V roce 1980 by pak mohla Třetí říše ovládat celý svět. Tak o něčem takovém zřejmě dost často přemýšleli vývojáři ze studia Profenix, kteří na to téma nakonec vyvíjejí svou první budgetovou first-person střílečku s názvem Power of Destruction. Má jít o hru "starého stylu", tedy prý něco na způsob Operation Wolf. V naší galerii už máte možnost shlédnout první sadu ukázek.


Její hráči ztvární roli německého vojáka, jednoho z mnoha, kteří povstali proti nacistům. K dispozici budete mít stejné zbraně jako nepřítel, takže zkrátka budete muset být o dost lepší, abyste mohli zachránit svět. Akce se bude odehrávat v osmi různých prostředích. Termín vydání nebyl oznámen.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.