Bojovka v plavkách Bikini Karate Babes
zdroj: Archiv
Obrázky

Bojovka v plavkách Bikini Karate Babes

26. 8. 2002 14:21 | autor: Redakce Games.cz |

Už jste někdy slyšeli o Bikini Karate Babes? Jestli ne, máte nyní příležitost si o této vskutku zvláštní hře něco přečíst.

Bikini Karate Babes zdroj: Archiv Ačkoli to tak na první pohled skoro nevypadá, jde o akční bojovou hru. I když lehce ... no řekněme ... umělecky pojatou (?). No, ať si to každý při pohledu do galerie vyloží nějak sám.

Creative Edge Studios mají zjevně v oblibě arkádový styl bojových her na způsob Mortal Kombatu, ale už je omrzelo jejich příliš vážné pojetí a také si všimli, že ostré děvy v těchto hrách mají čím dál méně věcí na sobě. A tak vznikl nápad, který dostal jméno Bikini Karate Babes a který své hráče nejen velice dobře pobaví. Za hlavní cíl si tvůrci kladou vytvořit hru, jež by své fanoušky především rozesmála, ale také je nechala příjemně vyžít ve společnosti krásných sexy holek. Za tímto účelem bylo třeba vytvořit množství postaviček, z nichž každá má samozřejmě vypadat jinak, vládnout různým technikám boje, mít prostě jiný styl a schopnosti. A právě v tom byste (alespoň mužská část čtenářů) mohli tvůrcům závidět. Byli totiž "nuceni" vyhlásit jakýsi konkurz, z něhož vyšly vhodné adeptky, jejichž tváře a těla ve hře uvidíte.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Jestli vás tíží nedočkavost na plnou verzi Bikini Karate Babes, rozhodně se podívejte i na nový trailer (DivX, 5 MB nebo 13 MB), ale nestrhněte nám server. Ne všechny třeba budou dle vašeho gusta, ale věřte, že i to byl úmysl. Uvidíte jak modelky, tak i gymnastky, profesionální tanečnice a hlavně i ženy ovládající bojová umění. Video v necelých třech minutách předvádí hlavní aktérky s vyvinutými vnadami jak digitalizovaně ve hře, tak i v živé podobě během soubojů o plavky u rybníka a v lese - spoustu vytípaných obrázků najdete zde :)

Bikini Karate Babes bude mít i svůj příběh, jehož střípky budete v průběhu hry odhalovat. Odhalovat se budou ale i ony aktérky v bikinách - mimochodem právě z bikin prý čerpají svou sílu. Vedle běžných chvatů vyskytujících se v podobných hrách a místo lámaní kostí, vazů nebo napichování na bodáky v blízké hladomorně, se naše hrdinky budou prostě plácat, lechtat, fackovat a navzájem svlékat. No nezní to zajímavě? A to si představte, že by mělo být i demo. Sice ještě není jasné, kdy přesně, neboť ani datum vydání kompletní hry zatím není přesně známo a tvůrci mají teď i jiné starosti s dalšími hrami, ale být by rozhodně v budoucnu mělo. Vzhledem k velkým ohlasům, které Bikini Karate Babes už nyní vyvolávají, je už ale téměř jisté, že vznikne i pokračování.
zdroj: HomeLAN a další

korgull&jd

Nejnovější články