zavřít

Blowout - bitva proti hrozbě z vesmíru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V roli majora Johna "Dutche" Caneho povedete ve hře s názvem Blowout elitní četu námezdních záškodníků.

Jak to bude zhruba vypadat, se můžete podívat v naší galerii, která dnes zažila lavinu nových screenshotů. Abyste měli jasno, tak oficiálně vaše jednotka vlastně ani neexistuje. Armáda by nebyla nadšena, kdyby zjistila, že disponujete zbraněmi, o kterých se jí může jenom zdát. Jsou to vůbec nejničivější, zatím ale pouze experimentální zbraně a vy je použijete v misi, která vás povede na jednu vesmírnou stanici zamořenou zmutovanými mimozemskými parazity.


nové obrázkykompletní galerie

Akci Blowout vyvíjí DiezelPower Studios, a to jak pro PC, tak pro Xbox. Kreatury, resp. mimozemská stvoření, se kterými se zde setkáte, jsou originálním dílem umělce jménem Yasushi Nirasawa. I když se vám toto jméno nemusí zdát vůbec povědomé, vězte, že jeho tvorbu můžete znát z videoher Soul Caliber, Deep Fear nebo Enemy Zero, ale také z filmů jako Final Fantasy a Men in Black, kde pracoval na designu postav. Blowout bude navíc vybavena speciálním editorem, který hráčům umožní upravit stávající levely (hra jich nabízí plných 18) nebo rovnou vytvořit zcela nové scénáře.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.