zavřít

Blade of Darkness screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno jsme vás informovali, že připravovaná akční hra se silnými RPG prvky Severance: Blade of Darkness je gold a bude k dispozici v obchodech 23.února.

zdroj: Archiv

Dnes vám tedy přinášíme zřejmě poslední screenshoty (nepočítám ty co budou u recenze) z této poměrně krvavé a brutální hry, která zřejmě bude velkým konkurentem pro, v minulém roce vydaný titul, Rune.


Podrobnější informace o hře se můžete dozvědět např. v našem preview, případně můžete shlédnou trailer s ukázkami ze hry. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.