zavřít

Bernyard - když kocour není doma...

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hráče všech věkových kategorií by mohla potěšit nová hra vyvíjená pod hlavičkou společnosti THQ.

Jmenuje se Barnyard a je vyvíjena na motivy připravovaného animovaného filmu (režíruje ho tvůrce The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius) vyprávějícím o partě zvířátek z jedné farmy, jak to vypadá, když majitel není doma. Hra vzniká současně pro PC, PS2, GC a GBA. O datu jejího vydání víme jen to, že by to mělo být ještě letos, zhruba ve stejné době, kdy bude mít premiéru i film.


Jak si můžete všimnout i na přiložených screenshotech (dva jsou původem z PC verze a tři zbylé z verze pro konzole), hlavní roli vytvoří kravka. Ta bude na farmě nová, ale postupně se zkamarádí s ostatními zvířátky, to jak s nimi bude čelit nejrůznějším nástrahám, jako například obrana farmy před vpádem kojotů, ale i sportovním soutěžím. Herní svět bude pestrý, 3D a plně interaktivní. Hru si budete moci zahrát ve čtyřech, v komeptitivním i kooperativním módu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.