zavřít

Bandits: Phoenix Rising - to je jízda

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spolu s rozjetím nových oficiálních stránek pro nedávno ohlášenou hru BANDITS: Phoenix Rising pocházející z dílny švédských vývojářů ze studia Grin (tvůrci Ballistic), se objevila i spousta nových obrázků, které nyní zdobí také naši galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Hra je postavena na nejnovější verzi engine použitého při tvorbě Ballistic, oblíbené futuristické závodní hry.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv I Bandits: Phoenix Rising jsou závodní automobilovou hrou a jestli jste měli možnost někdy vidět postapokalyptický film Mad Max (Šílený Max), určitě vám prostředí, v němž se budete se svým vozidlem pohybovat přijde velice povědomé. Vlastně i samotná vozítka budou konstruována podobně jako v Mad Maxovi ze všeho, co zrovna přijde pod ruku, tedy z různých náhradních dílů, součástek, apod. Dva hlavní hrdinové svou jízdu začnou s velmi agresivním prostředkem, zvaným "Badger" a vytvořeným z běžného podvozku, avšak posilněným motorem z útočného bojového letounu. Asi si dokážete představit, jak takové vozítko sviští přes písečné duny.. Badger je navíc obrněn vrstvami plechu z kontejnerů a trupů roztříštěné lodi a použitím potápěčského vybavení a několika součástek z nádrží staré rafinerie se našim hrdinům podařilo vyrobit speciální vstřikovací systém. Díky tomu všemu tento prostředek dokáže skoro nemožné. V průběhu hry se objeví samozřejmě i další bojová vozidla.

Bandits: Phoenix Rising by se měl začít šířit někdy v druhé polovině září, takže do konce roku 2002 by hra měla být k dostání téměř všude.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.