zavřít

Axle Rage, Heroes of Might&Magic V, Gothic II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O motorkářském "klonu" GTA z Ruska, Axle Rage, jsme vás už jednou informovali.

Název hry je současně i jménem drsného motorkáře, člena gangu No Dice, jehož domovem je zkažené postapokalyptické megaměsto Nailsdale, ve kterém vládnou místní mafie, drogy a násilí. Pokud chcete okusit jeho tajemnou atmosféru, mrkněte se do galerie, kde najdete pětici nových obrázků. Axle Rage by měla vyjít v létě příštího roku, podle všeho poběží na engine Renderware.

    


Axle Rage galerie  ||  Heroes of Might & Magic V galerie  ||  Gothic II galerie

Ačkoliv Heroes of Might & Magic V ještě nikdo oficiálně nepotvrdil, na fansite Celestial Heavens se už objevily první artworky. Na tom, který můžete vidět výše, se nachází kreatura 6. úrovně, pták Phoenix, na druhém uvidíte návrh chrámové budovy. Podle vývojářů nás v pátém pokračování této populární fantasy tahové strategie čeká mnoho změn a překvapení, osobně tipuju, že první detailnější informace se dozvíme, jak jinak, s příchodem letošní losangeleské výstavy.

Poslední nedělní pohled věnujeme RPGčku Gothic II, jehož anglická verze měla být už dávno venku, ale podle všeho ještě není ani dokončena. Příběh bude navazovat na ten z jedničky, úkoly půjde řešit více způsoby. Pokud se už nemůžete Gothic II dočkat, zkraťte si alespoň čas přečtením naší novinky, věnující se zbraním ve hře. Mimochodem, má jich být přítomno na sto padesát.

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.