zavřít

Auta z Need for Speed: Hot Pursuit 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že očekávané pokračování série Need for Speed pod názvem Hot Pursuit 2 je již dokončeno, patrně víte.

Pro nás nejzajímavější PC verze se sice objeví až kolem 21. října, ale rozhodně už teď nepohrdnete novými obrázky a kompletním výčtem nadupaných aut, která na nás čekají.


nové obrázkykompletní galerie

A ten seznam je tady: Aston Martin V12 Vanquish, BMW M5, BMW Z8, Dodge Viper GTS, Ferrari 360 Spider, Ferrari 360 Modena Challenge, Ferrari 550 Barchetta Pinifarina, Ferrari F50, Ford Falcon TS50, Ford SVT Mustang Cobra R, Ford Crown Victoria, Vauxhall VX220, Opel Speedster, Chevrolet Corvette Z06, HSV Coupe GTS, Jaguar XKR, Lamborghini Diablo 6.0 VT, Lamborghini Murciélago, Lotus Elise, McLaren F1, McLaren F1 LM, Mercedes CLK-GTR, Mercedes CL55 AMG, Porsche 911 Turbo a Porsche Carrera GT. Škoda, že žádný z těchto vozů nevlastním a nejspíš to tak i zůstane. O to víc si je užiji v NFS...
zdroj: Gamespydaily

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.