zavřít

Australské závody EA Sports V8 Challenge

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EA Sports a Digital Illusions (tvůrci Motorhead nebo Battlefield 1942) pracují na svém novém závodním titulu, jehož název zní V8 Challenge a je založen na australském mistrovství V8 Supercars.

Nyní je Vám k dispozici také celá naše galerie čítající skoro tři desítky obrázků naznačujících cosi o grafickém provedení hry.


další nové obrázky

Ve hře V8 Challenge se objeví také spousta nejznámějších australských závodních tratí (např. Bathurst, Sandown Park Raceway, Adelaide, atd.). Hráči si zazávodí za barvy těch nejlepších týmů jako jsou Holden Racing Team, Ozemail Racing, Castrol Perkins Racing či Big Kev Racer ad., popřípadě můžou plně využít té možnosti a porazit je. Díky detailnímu grafickému provedení samotného vozidla i trati, realistickému poškození aut i různým efektům počasí, se dokonale vžijete do atmosféry skutečného jezdce. Kromě toho hra obsáhne i několik herních módů, včetně multiplayeru po LAN či internetu, ovšem naše smůla je, že EA Sports V8 Challenge vyjde se bude prodávat pouze u protinožců.
zdroj: homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.