zavřít

Arx Fatalis - zajímavé RPG

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Také o first-person RPG Arx Fatalis od francouzských Arkane Studios nebylo delší dobu slyšet, a tak vítám alespoň nové screenshoty ze hry.

Více informací se dočtete v našem preview.


Co můžete od této hry očekávat? Silný příběh s mnoha postranními úkoly, různorodý fantasy svět, rozsáhlé dialogy s NPC, unikátní magický systém a mnoho dalšího. Hra bude zasazena do podzemního (povrch planety je téměř neobyvatelný, neboť slunce pomalu vyhasíná) středověkého fantasy světa, který vás určitě překvapí svojí rozmanitostí. Neočekávejte pouze ponuré trpasličí štoly, ale i rozlehlá města a honosné chrámy.

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.