zavřít

ANNO 1701 - nové ukázky a E3 trailer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letošní E3 je sice za námi, ovšem to neznamená, že jen tak upadne v zapomnění.

To zdaleka ještě ne. Stále se totiž objevují další materiály, které s ní souvisí. Jako třeba nyní vám můžeme nabídnout sadu nových ukázek ze strategické hry ANNO 1701 společnosti Sunflowers/studia Related Designs a navíc ještě odkaz na skoro pětiminutový, kvalitní E3 trailer s německým komentářem (Update - abyste nemuseli stahovat objemnou 400 MB velkou HD verzi, nabízíme lokálně vlastní 100 MB DivX verzi v dostačujícím rozlišení 640x360). Termín vydání titulu nebyl blíže specifikován, ale dříve jak koncem roku se jej s největší pravděpodobností nedočkáme.


ANNO 1701 podráždí vaše sklony k dobrodružství a objevování, stejně jako prověří vaše strategické, obchodní i diplomatické schopnosti. Podíváte se s ní do období 16. a 17. století. Vývojáři slibují maximálně interaktivní herní prostředí (lid se bude umět veselit i bouřit), do nejmenších detailů propracovanou grafiku dýchající životem, realistické efekty a přírodní katastrofy (zemětřesení, soptící sopky, hurikány, ad.), více než stovku pod-úkolů, které jsou dynamicky začleněny do hry a umožňují hráčům svobodnou volbu, zda je budou plnit či nikoliv s tím, že za úspěšné vyřešení bude následovat slibná odměna. Součástí diplomacie mají být i různé úskoky typu sabotáže, špionáže a demagogie. Chybět nebude jinak ani multiplayer (LAN i Internet), a to až pro čtyři hráče, s možností kooperativní hry.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.