zavřít

Alpine Ski Racing 2007 už i v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Jowood nahodila oficiální stránky, resp.

zdroj: Archiv

pouze upoutávku na ně s tím, že plné stránky budou následovat příští měsíc, v červnu oznámeného sportovně zaměřeného titulu s názvem Alpine Ski Racing 2007, který vzniká ve spolupráci s RTL Enterprises v dílnách německého studia 49Games. Díky tomu vám dnes můžeme ukázat první tři oficiální screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Alpine Ski Racing 2007 má skloubit dohromady dvě už prověřené a úspěšné značky - Ski Racing a Ski Alpin - a poskytnout tak hráčům unikátní herní zážitek. Na další podrobnosti o hře stále čekáme. Prozatímní homepage odhalila navíc pouze to, že zde proti sobě povstanou současné hvězdy daného sportu - Bode Miller a Hermann Maier. Termín vydání snad zůstává stejný, a to letošní podzim.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.