Akční Terminator 3: War of Machines pro PC
zdroj: Archiv
Obrázky

Akční Terminator 3: War of Machines pro PC

15. 8. 2003 21:21 | autor: Redakce Games.cz |

Minulý víkend jsme uveřejnili novinku o hře Terminator 3: Rise Of Machines, která vyjde pouze pro konzole a u které se rozběhla poměrně zajímavá diskuse především ohledně kvalit stejnojmenného filmu.

Terminator 3: War of the Machines zdroj: Archiv Dnes se podíváme na on-line multiplayer orientovanou first-person akci Terminator 3: War Of Machines, která také teží z nového snímku, ovšem pro změnu bude určena výhradně pro PC. Na titulu pracuje maďarské studio Clevers Games, které také vytvořilo vlastní 3D engine, na kterém hra poběží. Co se týče příběhu, ten se má odehrávat právě v budoucnosti, kdy už došlo k válce lidí a strojů. Dějovou spojitost s filmem prý War of Machines narozídl od konzolové hry nemá.

V singleplayerové kampani se vžijete do role Arnoldem ztvárněného Terminátora, který bojuje za SkyNet, ovšem v půlce hry je chycen, přeprogramován a stává se z něj TechCom Terminator. V lokacích se dostanete na různá místa Los Angeles, resp. toho, co z města po soudném dni zbylo. Mapy pro singleplayer by měly být stejné jako pro týmovou hru, kde na nich bude podporováno vždy více herních modů. Mezi těmi se objeví Deathmatch, Team Deathmatch, Mission (na způsob Attack and Defend) nebo Domination. O herních třídách za lidstvo i roboty jsme se už obsáhle zmiňovali tady, kde jsme také uvedli několik jmen zahrnutých zbraní. Těch se ve hře mimochodem objeví asi dvacet a budou tvořit mix ze skutečných i futuristických kousků. Součástí hry budou též ovladatelná a vyzbrojená vozidla. Terminator 3: War Of Machines se nyní nachází ve stádiu alfa a na trhu by se měl objevit v listopadu.

zdroj: HomeLan

kate

Nejnovější články