Máte námět či připomínku? Napište nám
Akční svět ve střílečce Neuro
zdroj: Archiv
Obrázky

Akční svět ve střílečce Neuro

17. 5. 2003 23:23 | autor: Redakce Games.cz |

Studio 3Map Games (bývalí Revolt) si pro letošní E3 připravili ukázky ze svého nadcházejícího titulu s názvem Neuro.

Ty statické nyní můžete obdivovat v naší galerii, ale nabídnout vám můžeme rovněž trailer (8 MB, DivX), který vám alespoň letem světem tuto sci-fi FPS představí. Nakonec se z něj také dozvíte, že se její vydání chystá až na začátek příštího roku. Hra, která by vám měla nabídnout celkem tři epizody plné více než 20 akčních misí, se totiž stále nachází v celkem ranné fázi vývoje a ještě bude potřebovat nějaký čas na dokončení.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Neuro je zasazena do naprosto stejného světa, jaký vám otevře své brány v jiném titulu stejných vývojářů - Homeplanet. Zatímco však Homeplanet bude vesmírným simulátorem, v Neuro na vás bude čekat jiná prácička. Stanete v roli 28letého Craiga Richardsona, instruktora v základním vzdělávacím institutu. Náplní jeho práce je trénovat psychologické bojovníky pro Úřad strategického výzkumu. Nejde o žádná klasická bojová umění, ale o síly jako je telepatie, ale i další, až po smrtící telekinezi. Craig sám je trochu svobodomyslný nadšenec vybavený neurálním implantátem umístěným hluboko v jeho hlavě.

V Neuro si přisvojíte řadu psychologických technik a zbraní. Budete moci pronikat do cizích myslí, ovládat je a ničit. V traileru si můžete všimnout, jak některé z těchto zbraní na nepřítele působí. Arzenál v Neuro je limitovaný. V plánu je nabídnout celkem 15 typů zbraní, rozdělených do čtyř skupin - lehké, standardní, těžké a speciální. Budete moci použít např. Piezogauntlet, což je zbraň pro boj v přímém kontaktu; Stiletto: vzduchovka vystřelující kovové jehly; klasickou pistoli nebo samopal, kulovnici, pár typů pušek, těžký kulomet, granátomet, elektromagnetické dělo, plazmovou a neutronovou zbraň.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články