zavřít

Akční obrázky a akční hry Breed

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak slibují CDV na oficiálních stránkách studiem Brat Designs připravovaného 3D akčního projektu Breed, můžete vydání této hry očekávat v již velice dohledné době.

Abyste ale z toho vyhlížení dočista neoslepli, přinášíme vám nyní sadu nových screenshotů pobraných z nějaké cut-scény. Jak si můžete všimnou také na dalších obrázkách v naší galerii, netváří se planeta, jejíž lůno se stane na čas vaším domovem, příliš pohostinně. Aby také ano, když ji obývá krvelačná pomstychtivá bestiální rasa, která si říká Breed.


nové obrázkykompletní galerie

Lépe proto bude, když se zde budete pohybovat buď po vzoru nových přírůstků letmo, v nějakém tom ozbrojeném stroji, anebo po zemi, avšak pěkně uvnitř opancéřovaného tanku. Nikdy nemůžete vědět, kdy a odkud na vás vyskočí Breed. A navíc, tento svět je příliš velký na to, abyste se jím procházeli jen tak pěšmo. Jednou z klíčových vlastností sci-fi střílečky Breed by měl být multiplayer umožňující několika hráčům spolupracovat na určitých plánech a úkolech. Např. zatímco jeden z hráčů se ujme povinností pilota, druhý hráč obsadí pozici ve střelecké věži a bude pálit po všem, co se bude zdát jen trochu podezřelé. Dohromady se může hry účastnit až 16 hráčů, a to jak po LAN, tak po Internetu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.