zavřít

Akční hra Metal Combat v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali už v březnu, vývojářské studio Solar pro vás chystá novou akční hru s názvem Metal Combat (nezaměňovat s Mortal Kombat!).

Dnes tento bojovně laděný titul připomínáme znovu, protože k nám do galerie přibyla šestice nových screenshotů. Ty ukazují pouze zlomek toho, co vás v Metal Combat čeká. Něco víc vám nicméně odhalí oficiální stránky hry, kde najdete i nějaké to video či ukázku hudby.


Solar Studios pro vás totiž připravují celkem 15 masivních herních světů s tunou herních úrovní. Obecně vzato se hra odehrává na jednom velkém smetišti, resp. skládce toxického odpadu. Souboje se neobejdou bez řinčení těžkých kovů, ze kterých budou bojovníci povětšinou tvořeni. Na výběr budete mít z 35 různých exemplářů a z každým z nich vás čeká jiný zážitek. Těšit se můžete rovněž na multiplayer.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.