zavřít

Akční dobrodružství Black Buccaneer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O akční hře Black Buccaneer jsme nepsali už dlouho.

zdroj: Archiv

Dnes máme ale hned několik důvodů, proč tento titul vývojářů Widescreen Games a společnosti 10Tacle Studios připomenout. Tím prvním (i když asi nejmenším) důvodem je přidání jednoho nového screenshotu do naší galerie. Druhý lze najít v zahájení nových oficiálních stránek, třetí pak představuje vypuštění druhého traileru (10 MB, DivX), který na nich najedete a tím posledním může být posunutí termínu vydání na letošní léto (měsíc nebyl blíže konkrétizován).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Black Buccaneer vás vtáhne do tajemného světa pirátů a temných voodoo praktik. Příběh hry pojednává o mladém pirátovi jménem Francis Blade, který byl při své honbě za legendárním pokladem vyplaven na břehu tajemného ostrova. Když se tam pokoušel najít úkryt v jedné jeskyni, narazil přitom na zvláštní amulet, kterýho ho svým způsobem spoutal s prokletým pirátem ovládajícím úžasné voodoo síly. Vaše a Francisovo dobrodružství se rozprostře do 18 levelů zahrnujících nespočet rafinovaných hlavolam, stejně jako akční sekvence a souboje. Připomínám, že se s tímto titulem setkáte ve verzi pro PC, PS2 a Xbox.

Update 19.4. - do galerie přidáno 7 dalších screenshotů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.