zavřít

Akční budgetovka I was an Atomic Mutant

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste našli zalíbení ve starých Béčkových filmech z 50.

či 60. let minulého století, pak si určitě nenechte ujít budgetovou akční hru s názvem I was an Atomic Mutant od Canopy Games a Valusoftu, která má být v obchodech již tento měsíc. Už samotný název hry - I was an Atomic Mutant, dává tušit, do jaké role vás asi tento titul zasadí. Tento titul čerpá právě z těch filmů, jejichž inspirací se staly zkoušky jaderných zbraní, a proto si v této hře vyzkoušíte role hned čtyř různých, pěkně nepříčetných monster, v jejichž žilách koluje radioaktivní odpad. Každé z těchto individuí můžete vidět v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Důvěrně se tedy seznámíte s prazvláštním návštěvníkem z cizí dimenze, vznášejícím se zmutovaným mozkem, ozářeným gigantickým ještěrem známým jako Reptomicus a trochu přerostlou ženštinou. Se všemi se pustíte do neoblomného ničení všeho, co vám přijde pod ruku, nohu, chapadlo či jinou část. Na oficiálních stránkách I was an Atomic Mutant si můžete jednotlivé kreatury prohlédnou z více úhlů a ke každé z nich je tam navíc připraven trailer. Kromě toho tam naleznete rovněž demoverzi hry (mirror na 3DGamers). Hudbu pro tento titul složil Michael Wandmacher.
zdroj: GameSpyhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.