Akční adventura Fallout Tactics pro konzole
zdroj: tisková zpráva

Akční adventura Fallout Tactics pro konzole

13. 3. 2003 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ještě nedávno by nikoho ani ve snu nenapadlo, že ty nejvíce typické PC série jednou zamíří i na nejnovější generaci konzolí, ale je to tak.

fallouttactics zdroj: tisková zpráva Po Starcraftu: Ghost byla v noci na dnešek ohlášena nová hra z rodiny Fallout Tactics: Brotherhood of Steel pouze pro Playstation 2 a Xbox, ovšem nepůjde o mix strategie a RPG, jak jej známe z obrazovek osobních počítačů (recenze české verze), nýbrž o akční adventuru viděnou v third-person pohledu kamery - viz první screenshoty. Hra se bude odvíjet ve stejném postapokalyptickém světě inspirovaném sci-fi filmy z 50.let jako její předchůdci na PC, ale narozdíl od nich má být více orientována na akci a souboje, což je vzhledem k povaze konzolí logické.

Dále se počítá s automatickým zaměřováním nepřátel, možností kooperativní hry ve dvou lidech a více než padesátkou výbušnin či zbraní pro různé typy bojů jak na větší vzdálenost, tak na blízko. Interplay plánuje vydat Fallout Tactics: BOS pro PS2 a Xbox koncem letošního roku, více na homepage hry.

zdroj: TTG

jd

Nejnovější články