zavřít

Akční adventura Fallout Tactics pro konzole

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě nedávno by nikoho ani ve snu nenapadlo, že ty nejvíce typické PC série jednou zamíří i na nejnovější generaci konzolí, ale je to tak.

Po Starcraftu: Ghost byla v noci na dnešek ohlášena nová hra z rodiny Fallout Tactics: Brotherhood of Steel pouze pro Playstation 2 a Xbox, ovšem nepůjde o mix strategie a RPG, jak jej známe z obrazovek osobních počítačů (recenze české verze), nýbrž o akční adventuru viděnou v third-person pohledu kamery - viz první screenshoty. Hra se bude odvíjet ve stejném postapokalyptickém světě inspirovaném sci-fi filmy z 50.let jako její předchůdci na PC, ale narozdíl od nich má být více orientována na akci a souboje, což je vzhledem k povaze konzolí logické.

Dále se počítá s automatickým zaměřováním nepřátel, možností kooperativní hry ve dvou lidech a více než padesátkou výbušnin či zbraní pro různé typy bojů jak na větší vzdálenost, tak na blízko. Interplay plánuje vydat Fallout Tactics: BOS pro PS2 a Xbox koncem letošního roku, více na homepage hry.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.