zavřít

Adrenalinové závody Nitro Stunt Racing

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzské studio Game Seed připravuje pro letošní rok velmi slibně vyhlížející závodní hru s názvem Nitro Stunt Racing, ze které vám dnes můžeme nabídnout i pořádný balík screenshotů.

Hráči se prý mohou těšit na bezprostřední zábavu a zuřivé závody na úžasných tratích.


Jak si můžete všimnout v naší galerii, akce se bude odehrávat v mnoha různých lokacích, s různými typy povrchů, takže nebude nouze o mohutné skoky a další kousky podpořené "nitrem" posilujícím motor vašeho vozu. Nitro Stunt Racing dále slibuje realistické řízení. Vůbec to má být realistická závodí hra, jakou si rád zahraje jistě každý, tak jako třeba Trackmanii, kterou se asi autoři hodně inspirovali.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.