zavřít

Adrenalinová jízda v IndyCar Series

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Závodní hra IndyCar Series s oficiální licencí od Indianapolis Motor Speedway nabídne 27 vozidel závodů Indy 500, jejichž rychlost bude moci dosáhnout až 220 mil za hodinu.

Závody celé sezóny IRL (Indy Racing League) se budou odehrávat na různých klasických okruzích v Kalifornii, Texasu a samozřejmě také v Indianapolis, celkově na 14ti tratích po celých Spojených státech. Na jednom okruhu se bude moci objevit až 33 závodníků.


nové obrázkykompletní galerie

Vozidla Indy jsou podobná F1, ale mají 3,5litrové V8 motory, které používají všechny týmy. Hráč si bude moci pro jízdy vybrat jednoho z existujících závodníků stejně jako vytvořit vlastní postavu a pustit se do závodů s ní. Pokud si chcete prohlédnout všechny modely monopostů, podívejte se do příslušné sekce na oficiálních stránkách hry. Na webu najdete také plány všech tratí s kompletními specifikacemi (California, Chicago, Miami, Kansas, Kentucky, Michigan, Nashville, Indianapolis atd.). Tvůrci samozřejmě slibují adrenalinové zážitky a také vysokou AI počítačem ovládaných závodníků, kteří se budou dynamicky rozhodovat přímo v reálném čase a ne jen kroužit po předem nadefinované dráze. IndyCar Series vyjde v květnu pro PC i konzole PlayStation 2 a Xbox.
zdroj: PR, homepage, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.