zavřít

100 obrázků z PC verze Toca Race Driver

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegové z německého Tiscali získali od Codemasters preview-verzi závodní hry TOCA Race Driver...

Kolegové z německého Tiscali získali od Codemasters preview-verzi závodní hry TOCA Race Driver pro PC a vytípali z ní rovných 100 nových obrázků, které si můžete prohlédnout buď přímo u nich (nenechte se zmást trošku jiným názvem DTM Race Driver) nebo výběr těch 44 nejlepších v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

O tom, s jakými si zajezdíte auty nebo na kterých známých tratích, zjistíte snadno jedním kliknutím na archiv novinek, kde se nachází i několik videoukázek. Zatímco verze pro konzole vyšla už koncem loňského roku, PCčkáři si musí podle aktuálního release-listu Codemasters počkat zhruba jeden měsíc do konce března, na 14.3. se prý chystá oficiální multiplayerové demo A co se týká druhých závodů od stejného výrobce - Colin McRae Rally 3 - ty byly bohužel odloženy až na červen.
zdroj: Tiscali.de

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.