Za cenu dvou obědů pořídíte bundle s Kingdom Come, Deus Ex, Halcyon 6 a KOTOR
zdroj: Warhorse

Za cenu dvou obědů pořídíte bundle s Kingdom Come, Deus Ex, Halcyon 6 a KOTOR

29. 8. 2019 10:55 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ne, neotvírejte hned Humble Bundle, protože tam byste takovou nabídku nenašli. Ta nabídka měsíčního předplatného, se kterou jste se dostali ke Kingdom Come: Deliverance za 280 korun, už je dávno fuč. Ale objevila se nová možnost v jiném bundlu. Sice zaplatíte o celých 85 korun víc, ale zase k českému RPG dostanete dalších devět her.

Řeč je tentokrát o obchodě Fanatical (dříve Bundle Stars). Co do počtu bundlů strčí tato platforma Humble Bundle do kapsy, ale na druhou stranu se zde objevují méně žádané hry. To docela neplatí o nejnovějším bundlu nazvaném Revolution.

Jeho jméno poukazuje především na Deus Ex: Human Revolution, který je součástí třetí ze čtyř úrovní. Kingdom Come je až v té čtvrté, takže pokud vás zaujmou ostatní hry v balíčku a KCD už máte, nemusíte sahat po nejdražší variantě.

zdroj: Archiv

Kromě dvou zmíněných her je v nabídce ještě spousta dalších velmi kvalitních kousků. O KOTORu snad netřeba jakkoliv polemizovat, Halcyon 6 je z řad výborných sci-fi strategií, a pokud chcete zavzpomínat na opravdu výborný kousek, je tady i úplně první Deus Ex.

Jejich řady doplňují ještě taktické akce Jagged Alliance 2 a Jagged Alliance 2: Wildfire, taktická RPG Dungeon Rats a Age of Decadence a konečně i JRPG Learn Japanese to Survive Hiragana Battle, které vás hravou formou naučí základy japonštiny.

Nejnovější články