Všechna videa ze streamu Developer Direct
zdroj: Arkane Studios

Všechna videa ze streamu Developer Direct

26. 1. 2023 10:49 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Včera večer proběhl již dříve ohlášený stream Microsoftu a Bethesdy Developer Direct, jehož prostřednictvím nám studia chtěla předvést, co je nového a jak pokračuje práce. Event trval zhruba hodinu, a chcete-li se podívat na celou věc i s komentářem od Pavla a Bětky, můžete: 

zdroj: vlastní video redakce

Obsah streamu byl ohlášený předem a kdo čekal, že si vývojáři nechávají esa v rukávu, aby je pak mohli vysypat a ohromit nás, odešel jen s kyselým výrazem v tváři. Překvapení bylo pouze jedno, a to ještě ne úplné, protože fakt, že Tango Gameworks oznámí a předvedou novou hru Hi-Fi Rush, unikl na veřejnost předčasně. Že ji nicméně oznámí a rovnou vydají, nejspíš čekal málokdo. Více v Alešově článku.

zdroj: Tango Gameworks

Dále jsme se dočkali dvouminutového videa z chystané akční strategie Minecraft Legends:

zdroj: Xbox YouTube

Vývojáři ze studia Turn 10 předvedli nové záběry z Forzy Motosport, a to včetně ukázky dynamického počasí a denní doby, což jsou funkce, které se v sérii představí poprvé:

zdroj: Turn 10 Studios YouTube

Dostali jsme také půlhodinovou předváděčku nové expanze populárního MMORPG The Elder Scrolls Online. Datadisk se jmenuje Necrom, pošle vás do východního Morrowindu, přidá novou hratelnou třídu hrdiny a vyjde 20. června.

zdroj: Bethesda

Studio Arkane na závěr dostalo celých deset minut, aby předvedlo nové záběry z chystané upíří mordovačky Redfall:

zdroj: Arkane / YouTube

Nejnovější články