Už můžete objevovat USA na souši, vodě i ve vzduchu v The Crew 2
zdroj: tisková zpráva

Už můžete objevovat USA na souši, vodě i ve vzduchu v The Crew 2

27. 6. 2018 16:32 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pokračování arkádových závodů v otevřeném světě The Crew 2 uzavírá auty nabitý červen. Všechny tři nedávno vydané hry jsou přitom tak odlišné, že si snad úplně každý najde tu svou. Onrush vlastně ani není závodní hrou, jak jsme si ukázali v pondělním GamesPlayi, a včera jsme si zase představili klasičtější závodění plné krásných bouraček ve Wreckfestu. A teď už se konečně můžeme věnovat i pořádnému openworldu se sporťáky, motorkami, loděmi i letadly.

The Crew 2 si ještě před svým vydáním prošla několika beta testy. V případě toho předposledního se nám podařilo odvysílat půlhodinové záběry z hraní, než nás nemilosrdně utnula údržba serverů. O uplynulém víkendu se pak závodění odemklo úplně všem v otevřené betě, aby pár dní nato vyšla plná hra.

Pokud se rozhodnete jít do The Crew 2 po hlavě, pak pravděpodobně sáhnete po takzvané Gold edici, která v sobě ukrývá dodatečný obsah deluxe edice v podobě nových vozidel a obleků pro řidiče, season pass, který v podstatě nepotřebujete, o čemž jsem se podrobněji rozepsal zde, a možnost hrát s předstihem, tedy klidně právě teď.

zdroj: Archiv

Standardní a deluxe (nikoli Gold) edice vám dovolí rozjet závodní kariéru řidiče i pilota nejdříve 29. června, tedy za dva dny. Nicméně už teď můžete hru stahovat na všech platformách a neztrácet čas v době vydání. Pro netrpělivé důležitá informace – The Crew 2 se odemkne v pátek v poledne na PC, PlaySation 4 a Xbox One. Pokud jste náhodou nevěděli, co s volným víkendem, závody jsou jednou z možností.

Na The Crew 2 jsme v redakci hodně zvědaví. Jde prakticky o první letošní tříáčkové závodění (připomínám, Onrush je spíš „hero shooter“) a na rozdíl od první The Crew vypadá pokračování zábavně. Obrovská mapa Spojených států, sedm regionů, devět velkoměst, krásná příroda a možnost kdykoliv a kdekoliv sáhnout po jiném typu vozidla z obsáhlé nabídky licencovaných krasavců zní opravdu lákavě. Snad to po deseti, dvaceti hodinách bude působit pořád tak dobře, jako po dvou v betě.

Nejnovější články