zavřít

GamesPlay - hrajeme uzavřenou betu závodní arkády The Crew 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlad po povedených arkádových závodech je minimálně v naší redakci skoro hmatatelný, ale zase ne každého z nás první The Crew nadchla. Dvojka je už za rohem, ale ještě před vydáním plné verze tu máme malou ochutnávku v podobě uzavřené betaverze. Ubisoft takhle krátce před vydáním naštěstí nic netají a jakkoliv je beta uzavřená, není na ní žádné NDA – díky tomu ji pro vás můžeme dnes streamovat.

Betaverze navíc není nijak zásadně omezená, minimálně co do plochy. Prozkoumávat totiž můžeme kompletně celou mapu, a to rovnou ve čtyřech disciplínách: Street Racing, Powerboat, Rally Raid a Aerobatics.

V plné hře toho bude ještě mnohem víc, jak jsme ostatně nedávno psali. Na víkendovou betu jde ale o docela solidní porci obsahu. Pojďte se tedy společně s námi podívat na to, jak moc se Ubisoft ze slabších stránek prvního dílu poučil.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.