Stahujte demo adventury Blackwell: Deception
zdroj: tisková zpráva

Stahujte demo adventury Blackwell: Deception

20. 9. 2011 12:12 | Novinky | autor: levis |

Už pět let se nezávislí vývojáři z Wadjet Eye věnují sérii adventur Blackwell, jejíž nejnovější přírůstek s názvem Deception si nyní můžete sami vyzkoušet. Hratelná demoverze vás vezme do světa duchů, ze záhrobí komunikujících s tímto světem. Když ale pouliční duchaři, kteří z náhodných kolemjdoucích jinak vysávají peníze i duše, začnou své oběti zabíjet, celá věc se podstatně zkomplikuje.

Blackwell: Deception slibuje lokace jako noční kluby nebo luxusní jachta na řece Hudson, přičemž hlavní hrdinové Rosa a Joey mají tentokrát řešit i něco z Joeyeho minulosti. Pokud by na vás hra udělala takový dojem, že byste si chtěli zpětně doplnit celou sérii, neváhejte a využijte možnosti předobjednávky: autoři nabízí za cenu Deception disk obsahující všechny tři předchozí adventury Blackwell plus kód, který vám okamžitě umožní stažení plné verze Blackwell: Convergence.

"Jako v každé jiné hře ze série Blackwell se i Deception pyšní dobře napsanými postavami, ať už to je nejistá Rosa nebo vtipný a ostrý Joey, což dobře funguje v kontextu s nevlídnými a zmatenými duchy," napsal o hře server Adventure Gamers.

Více už o hře řekne debutový trailer:

zdroj: Archiv

Nejnovější články