Raven Shield: Athena Sword přeci jen až v lednu
zdroj: Archiv

Raven Shield: Athena Sword přeci jen až v lednu

21. 10. 2003 17:17 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Přestože jsme před pár dny psali o tom, že Ubisoft odmítl šířící se fámy o odkladu datadisku pro oblíbenou střílečku - Rainbow Six 3: Athena Sword - na leden, šlo zjevně o jakousi mlhu.

Rainbow Six 3: Athena Sword zdroj: Archiv Podle nové oficiální tiskové zprávy vydané společností Ubisoft hra nakonec skutečně nevyjde v původně slibovaný 28. říjen, ale hned z kraje příštího roku. Důvodem má být další čas věnovaný na její vývoj a je to prý zároveň i vstřícný krok vůči fanouškům, kteří v diskusních fórech projevovali obavy z jistých prvků hry. "Pozdější datum vydání nám dovolí vyrobit hru vysoké kvality," hlásá tisková zpráva.

Rainbow Six 3: Athena Sword bude obdařena kampaní o osmi misích odehrávajících se v různých částech světa - Itálie, Chorvatsko, Řecko. Těšit se můžete prý i na tři nové multiplayerové herní módy (Adversarial Terrorist Hunt, Adversarial Scattered Hunt a Capture the Enemy), pět nových multiplayerových levelů (Chemical Factory, Ferry Boat, University, Italian Alleys a Jungle) a sedm dalších, v naší realitě používaných zbraní, takže jich bude celkem 64.

zdroj: GameSpy

korg

Nejnovější články