zdroj: Respawn

Příchod na Steam vdechl nový život Titanfallu 2

22. 6. 2020 10:49 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Electronic Arts nedávno poprvé vydala na Steamu plejádu her, které jste si dosud mohli zahrát jen a pouze na Originu. Jednou z nich je Titanfall 2, výborná střílečka s obřími mechy z října 2016, kterou ovšem v době vydání z popředí zájmu vystrnadily jiné, větší značky. Jmenovitě Battlefield 1 a Call of Duty: Infinite Warfare

Samotné EA přiznalo, že byla chyba studiu Respawn a jeho Titanfallu nevěřit a nechat ho vyjít ve stejnou dobu jako Battlefield, protože záhy zapadl a jeho multiplayer ovládly klany pár stovek hardcore hráčů.

I vývojářské studio jako by na svou dobu stříleček s roboty tak trochu zapomnělo. Soustředí se teď na podporu battle royale Apex Legends a kutí pokračování skvělého loňského Star Wars Jedi: Fallen Order.

Titanfall 2 u nás v roce 2017 zvítězil v kategorii hry, která chytla druhý dech, ale třeba ve srovnání s taktéž nominovaným Rainbow Six Siege o ten dech zase velmi rychle přišla.

Herní průmysl je nicméně plný překvapení a po vydání na Steamu se Titanfallu 2 daří na poměry čtyři roky staré hry více než dobře. Podle Steam Charts ho v uplynulých 24 hodinách hrálo až 9211 lidí současně, a předbíhá tak třeba český simulátor automatizace Factorio anebo Total War: Three Kingdoms. Že by se naplnilo odvěké přísloví, že trpělivost přináší růže a… obří roboty?

Nejnovější články