Máte námět či připomínku? Napište nám
Na Praetorians si ještě počkáme
zdroj: Archiv
Novinky

Na Praetorians si ještě počkáme

23. 10. 2001 0:46 | autor: Redakce Games.cz |

Pokud jste si oblíbili Commandos 2, určite si nenechte ujít zprávu, že tvůrci této jedinečné strategie - Pyro Studios - pracují na další, tentokrát do středověkého Říma situované RTS s názvem Praetorians.

Jak vyplývá z krátkého preview, který uveřejnil GameSpot, bude v této strategii hrát mnohem vetší roli terén. Z výšek budou mít Vaše katapulty a lučištníci větší rozhled, ale v lesích se budou ukrývat špehové nebo celé armády a Vy se se svou kavalerií skrz husté stromoví budete dostávat jen těžko. Spoustu energie Vaši muži ztratí i při brodění se hlubokým sněhem nebo trmácení se přes kamenité plochy. Další nástrahy Vás čekají při přechodu zrádných řek a potoků. K dispozici budete mít samozřejmě dobové zbraně a jen na Vás bude, abyste v soubojích správně využili jejich předností. Na svých válečných taženích se setkáte s vojsky Egypta, se samotnými Galy, ale také s konkurenčními římskými generály. Každá strana bude velet osmi standardním jednotkám a pěti speciálním, rozdílným od opozičních. V cestě k úspěchu Vám bude pomáhat více než 30 sekcí římské armády, z nichž každá se skládá z 12 - 15 pěších vojáku anebo jezdců. Zatímco řadoví vojáčci se budou v jednotlivých misích obměňovat, vojevůdci Vás budou provázet celou kampaní. Během hry si budete moci naverbovat do svých řad i chlapíky z kolonizovaných vesnic anebo galské dobrovolníky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Přesto, že byla hra uvedena již na E3 2000 a její vydání bylo původně plánováno na konec tohoto roku, vypadá to, že se Preatoriánů dočkáme až na podzim 2002.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články