Na Androidu a iOS vyšla česká akce Dead Effect 2
zdroj: tisková zpráva

Na Androidu a iOS vyšla česká akce Dead Effect 2

3. 11. 2015 18:25 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

28. října vyšla na Android a na iOS česká akční hra Dead Effect 2, což je pokračování dobře hodnoceného mobilního titulu, který později vyšel i pro PC a Mac (viz recenze). Původní hra dosáhla deseti milionů stažení, potenciál hráčské základny je tedy obrovský a přilákat takové hráče může například i následující trailer.

Ukázka sice představuje pouze soubor stacionárních trojrozměrných obrazů, i přesto však dokáže hudebním doprovodem i stylizací nabídnout pohled na atmosféru pokračování mrtvolné řezničiny. V té se hráči chopí tria hrdinů a vydá se na průzkum nehostinného vesmírného korábu, kde je třeba zjistit, co se snaží ovládnout mysl hrdinů, potažmo co stojí za vznikem neznámé nákazy.

Těšit se mohou hráči na hardcore hratelnost akční FPS kombinované s RPG elementy, vývoj postavy, na vylepšování zbraňového arzenálu i na hrdiny vylepšené za pomocí umělých implantátů a končetin. Celkově pak hra nabídne něco málo přes 20 hodin zábavy v kampani a na desítku dalších hodin v samostatných misích. Vývojáři navrch slibují podporu ovladačů a na 4 desítky zbraní. O zábavu by tak mohlo být postaráno.

zdroj: Archiv

Nejnovější články