Hororové akci Shadows of Kepler byly inspirací hry Dead Space, Alien: Isolation a Metro Exodus
zdroj: Archiv

Hororové akci Shadows of Kepler byly inspirací hry Dead Space, Alien: Isolation a Metro Exodus

30. 8. 2019 9:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Psal se rok 2017, když se dva kluci potkali ve škole a začali společně tvořit hru. Brzy se jejich tým rozrostl na čtrnáct dobrovolníků, z nichž k dnešnímu dni zůstali pouze čtyři. Ti dnem i nocí pilně pracují na hororové akční adventuře Shadows of Kepler, skrze kterou chtějí děsit milovníky strachu.

Dead Space, Alien: Isolation, Metro Exodus, Resident Evil 7: Biohazard, Fallout 3. Všechny tyto skvělé hry jsou malému týmu ze studia Infinite Hole velkou inspirací. Shadows of Kepler vás vezme na titulní planetu, na které budete vystavení mnohým děsům.

Ano, jste vyzbrojení zbraní, ale nepůjde o ryzí střílečku. Mnohem víc se zde pojede na pomalý, opatrný průzkum nového světa, který jistě skýtá mnohá tajemství, ale také spoustu nebezpečí. Hrůzostrašní tvorové jsou připravení vykonat na vás opravdu nechutné brutality.

Ale naděje ve vás stále žije. Věříte, že když vytrváte, může se z této planety stát váš nový domov, kde třeba i založíte rodinu. Možná nejste jediní lidé v této pustině. Po shlédnutí videa asi nebudete nejmoudřejší a odpovědi na otázky prozatím chybí.

zdroj: Archiv

Tvůrci prozradili opravdu málo informací na svých stránkách. Se hrou pravděpodobně půjdou na Kickstarter, aby měli dostatek financí na její dokončení. Experimentují i s pohledem ze třetí osoby, i když jejich cílem je dodat co nejpůsobivější hru, do které se snadno vžijete, zapůsobí na vás a vyděsí vás. Což se asi dělá snáz z první osoby.

Shadows of Kepler by měla být první hra z plánované trilogie (nováčci tedy nemají malé cíle). Když se Kickstarter zadaří, vzniknou kromě PC verze i porty pro konzole. Zatím to vypadá, že tvůrci nemají zájem o exkluzivity a hru by nejraději vydali ve všech digitálních obchodech. Zároveň chystají demoverzi, abyste nemuseli věřit jen jejich slibům. Avšak datum vydání je pro teď v dalekém nedohlednu.

Nejnovější články