Horor Clea sází na atmosféru, ne na lekačky
zdroj: Archiv

Horor Clea sází na atmosféru, ne na lekačky

25. 7. 2019 10:07 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Mít služebné a nemuset hnout ani prstem je pro někoho jistě splněným snem. Pro Cleu a jejího mladšího brášku se ale tenhle sen rychle promění v noční můru, jejich rodiče si totiž namísto lidských posluhovačů zotročili příšery a ty teď ovládly jejich panství. Utíkejte, jsou vám v patách!

Clea se se svým bratrem v hororové adventuře musí schovávat, naslouchat krokům démonických služebníků, nakukovat škvírkami ve dveřích a hlavně se od nich držet hodně daleko. Což se dělá celkem těžko, když je jejich rodina v tomhle prokletém domě zamkla a zahodila klíč.

zdroj: Archiv

Tvůrci slibují, že vás nebudou drtit žádnými lekačkami. Osud Cley závisí na vašich schopnostech a rozhodnutích. Panství ukrývá mnohá temná tajemství a některé kostlivce ze skříní vaší rodiny dostanete jen v rámci bonusových kapitol za pečlivé sbírání speciálních mement.

Cleu z dílny InvertMouse najdete na Steamu a na serveru pro nezávislé vývojáře Itch.io. Hororová jednohubka vám zabere okolo tří hodin a momentálně ji pořídíte za necelých 5 eur. Zvládnete se dostat ven?

Nejnovější články