zavřít

Horor Clea sází na atmosféru, ne na lekačky

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Mít služebné a nemuset hnout ani prstem je pro někoho jistě splněným snem. Pro Cleu a jejího mladšího brášku se ale tenhle sen rychle promění v noční můru, jejich rodiče si totiž namísto lidských posluhovačů zotročili příšery a ty teď ovládly jejich panství. Utíkejte, jsou vám v patách!

Clea se se svým bratrem v hororové adventuře musí schovávat, naslouchat krokům démonických služebníků, nakukovat škvírkami ve dveřích a hlavně se od nich držet hodně daleko. Což se dělá celkem těžko, když je jejich rodina v tomhle prokletém domě zamkla a zahodila klíč.

Tvůrci slibují, že vás nebudou drtit žádnými lekačkami. Osud Cley závisí na vašich schopnostech a rozhodnutích. Panství ukrývá mnohá temná tajemství a některé kostlivce ze skříní vaší rodiny dostanete jen v rámci bonusových kapitol za pečlivé sbírání speciálních mement.

Cleu z dílny InvertMouse najdete na Steamu a na serveru pro nezávislé vývojáře Itch.io. Hororová jednohubka vám zabere okolo tří hodin a momentálně ji pořídíte za necelých 5 eur. Zvládnete se dostat ven?

Tagy: horor anime indie hra

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.