Explorativní adventura Lost Ember s vlkem v hlavní roli vyjde v létě
zdroj: tisková zpráva

Explorativní adventura Lost Ember s vlkem v hlavní roli vyjde v létě

22. 3. 2019 8:49 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Lost Ember patří k jednomu z úspěšných projektů, které se dočkaly zafinancování na Kickstarteru. Kampaň skončila už v roce 2016, na dobré věci se ale vyplatí počkat – snad se to tedy fanouškům vyplatí i v tomto případě. V novém traileru, kde se titulní vlk postupně změní v papouška, kolibříka nebo rybičku, tvůrci navíc oznámili další platformu, na které explorativní zážitek letos vyjde.

Mooneye Studios od kickstarterového projektu vydání hry posunuli už dvakrát, tentokrát ale oznámili konkrétní datum, takže to vypadá nadějně. S vlkem budete moct prozkoumávat prastaré ruiny a posedávat mysl ostatních zvířátek, abyste zjistili, proč zanikla lidská civilizace a co se stalo s člověkem, kterému jste v předchozím životě byli oporou. A to podle všeho už letos 19. července.

zdroj: Archiv

Prodlevy nicméně vývojářům umožnily přihodit k slibovanému PC, PlayStationu 4 a Xboxu One ještě jednu platformu. Lost Ember tak mimo zmíněných vyjde i na Nintendo Switch, i když možná o něco později.

Osobně mi hra stylem trochu připomíná letošní průšvih Vane – snad budou mít Mooneye Studios v žánru explorativních adventur trochu větší štěstí.

Nejnovější články